Türk Kızılayı Büyük Marmara Depremi’nde Kaybedilen Canları Unutmadı

“Asrın Felaketi” olarak adlandırılan 17 Ağustos 1999 Marmara depreminin 17. Yılında Şubemiz ve İzmit Belediyesi işbirliğiyle ilimiz merkezinde bulunan Cumhuriyet Parkı’nda deprem şehitlerimizi anma etkinliği düzenledik.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat DOĞAN’ın ev sahipliğinde, programa İzmit Kaymakamı Ersin EMİROĞLU, Türk Kızılayı Kocaeli Şubesi olarak Tedviren Şube Başkanı Başmüfettiş Celil ÖZÜDOĞRU, Tedviren Şube Başkan Yardımcısı Müfettiş Yardımcısı Mehmet Murat BİLİCİ, Genel Hizmet Yöneticisi Burçak AYDIN, Muhasebe Memuru Bilal KAYA, Gönüllülerimiz Münüre TÜRKÜCÜOĞLU, Ayşe FİLİZ, Ozan SAĞLAM ile alanda yerimizi aldık. Ayrıca Marmara Afet Operasyon Merkezi (MAFOM) ekibi  ve birçok Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri katıldı.

Alanda 1999 depremi ile alakalı fotoğraf sergisi açıldı. Marmara Afet Operasyon Merkezimizden (MAFOM) ikram aracımız ve tam donanımlı deprem çadırımız alana konuşlandırıldı. Anma etkinliği boyunca katılımcılara ikramda bulunduk. Depremin gerçekleştiği saat olan 03:02 de dualar okunarak deprem şehitlerimizi andık. 17 Ağustos`ta yaşamlarını yitirenlere Allah`tan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz.

  görüşleriniz  
Web sitemiz hakkındaki görüş ...
Devamı
destekçilerimiz


destekçilerimiz

 

 

 
ff
ff
ff
KIZILAY KOCAELİ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Adres : Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. Çağlayan İş Merk. No:1 Kat:1 Kocaeli İzmit
Telefon : 0 262 322 44 44
Fax : 0 262 322 58 47
E-mail : kocaeli.sube@kizilay.org.tr
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji