Kızılay’ın Kurban Kampanyasına Destek Büyüyor

Bu yıl 52 bin vekalet sahibi adına kurban kesecek olan Türk Kızılayı’nın “Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün” sloganıyla başlattığı kampanyaya destek büyüyor.

Vekalet sayısında 40 bin barajını geride bırakan Kızılay’a bakanlar, milletvekilleri, yerel yöneticiler, bürokratlar ve sanatçılardan kurban vekaleti gelmeye devam ediyor.

Yurtiçinde ve yurtdışında yüzbinlerce ihtiyaç sahibinin sofrasına kurban bereketini taşımak için Vekaletle Kurban Kampanyası düzenleyen Kızılay’a her yıl kurban vekaleti veren, Kızılay Fahri Başkanı da olan Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu yıl da geleneği bozmadı, kendisi ve ailesi adına kurban vekaletlerini Kızılay’a verdi. Başbakan Binali Yıldırım, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve birçok Bakandan kurban vekaletini Kızılay için alan Genel Başkanımız Dr. Kerem Kınık, vekalet alma trafiğini sürdürmeye devam ediyor. Şubeler olarak bizlerde ilimizde kampanyayı sürdürmeye devam ediyoruz. Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Başmüfettiş Celil ÖZÜDOĞRU ve Şube Başkan Yardımcısı Müfettiş Yardımcısı Mehmet Murat BİLİCİ Kocaeli Vali Yardımcısı Sn. Aziz İNCİ’yi makamında ziyaret ederek kurban vekaletini aldı. ÖZÜDOĞRU, Türk Kızılayı’na vekaletini vererek kampanyamıza destek sağladığı için Sayın İNCİ’ye teşekkürlerini sundu.

Kampanya süresince Şubemizden ve stantlarımızdan kurban bağışları kabul edilmektedir. Bayrama kadar Şubemiz ve stantlarımızdan yapacağınız kurban bağışlarınızla kurban bereketi Kızılayla Yıl Boyu Sürsün… 

  görüşleriniz  
Web sitemiz hakkındaki görüş ...
Devamı
destekçilerimiz


destekçilerimiz

 

 

 
ff
ff
ff
KIZILAY KOCAELİ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Adres : Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. Çağlayan İş Merk. No:1 Kat:1 Kocaeli İzmit
Telefon : 0 262 322 44 44
Fax : 0 262 322 58 47
E-mail : kocaeli.sube@kizilay.org.tr
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji