SN. KARAOSMANOĞLU`NA ZİYARETİMİZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Kızılay Şubesi’nin yeni yönetimini makamında kabul ederek görevlerinde başarılar diledi.

Yeni atanan Şube Başkanımız Dr. Cengiz İpek ve yönetim kurulu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`na makamında ziyarette bulundu. Şu anda dünyada çok etkin bir hale gelen Kızılay’ın gerek yurt içi gerekse yurt dışı faaliyetlerini memnuniyetle takip ettiğini görüşmede ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Kızılay kara gün dostudur. Kızılayımız mümkün olduğu sürece daha da yaygınlaştırılmalıdır. Yerel yönetimlerde bizler ve tüm vatandaşlarımız her daim Kızılay’a destek vermelidir” dedi.
Sağ elin verdiğini sol elin görmeyecek şeklinde çalışmalar yaparak, yardıma muhtaç insanlara ulaşmasında gösterdiği gayreti ve çalışkanlığı nedeniyle Türk Kızılay’ını tebrik eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “İhtiyaç sahiplerinin belirlenmesi, bunun yanında doğal afetlerle birlikte ülke sınırları dışında bir dilim ekmeğe muhtaç insanlara ulaşarak sıkıntıları ortadan kaldıran Kızılay’mız, çok önemli ve insani bir görevi yerine getiriyor. Kocaeli Şubesi yönetimine de bu ulvi ve anlamlı görevde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Görüşmede Kocaeli Kızılay Şubesi Başkanı Dr. Cengiz İpek ve yönetim kurulu, bundan sonraki yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Karaosmanoğlu’na da bilgi vermeyi ihmal etmedi.

  görüşleriniz  
Web sitemiz hakkındaki görüş ...
Devamı
destekçilerimiz


destekçilerimiz

 

 

 
ff
ff
ff
KIZILAY KOCAELİ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Adres : Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. Çağlayan İş Merk. No:1 Kat:1 Kocaeli İzmit
Telefon : 0 262 322 44 44
Fax : 0 262 322 58 47
E-mail : kocaeli.sube@kizilay.org.tr
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji