AK PARTİ İL BAŞKANI SN. CEYHAN`A ZİYARET

Türk Kızılayı Kocaeli Şube Başkanı Cengiz İpek ve yönetim kurulu AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan`ı makamında ziyaret etti.

 Türk Kızılayı Kocaeli Şube Başkanı Cengiz İpek ve yönetimi AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan`ı makamında ziyaret etti. Kızılay Kocaeli Şubesi yeni başkanı Cengiz İpek ve yönetiminin katıldığı ziyarette İl Başkanı Ceyhan yaptığı konuşmasında Türk Kızılayı`nın önemli kurum olduğunun altını çizerek Türk Kızılay`ı Kocaeli Şubesinin yeni yönetimine başarılar diledi. Şube başkanı Cnegiz İpek ise konuşmasında görevi 10 gün önce devraldıklarını belirterek "Göreve gelir gelmez kendimizi Halep`e olan yardımların içerisinde bulduk ve yoğun bir çalışmanın içerisine girdik" dedi.

Yardımlarla alakalı konuşan Ceyhan, "Milletimiz dünyanın neresinde olursa olsun mazlum halkların yanında olmaya devam ediyor. Türk Kızılayı da bu yardımların ulaşımı noktasında çok önemli bir misyon edinmiş durumda. Biz de AK Parti olarak Halep`e yardım kampanyaları düzenlemeye devam edeceğiz. Bununla ilgili çalışmalarımız var. Bizim insanımız zekatı sadece ramazan ayında verilen bir şey zannediyor. Ama zekat yılın her ayında verilmesi gerekiyor. Ramazan ayında verilen zekatlarda bazen ihtiyaç fazlası da doğabiliyor. Bu açıdan Halep`teki mazlumlar için özellikle giyecek yardımı konusunda çalışmalarımız olacak" ifadelerini kullandı.

  görüşleriniz  
Web sitemiz hakkındaki görüş ...
Devamı
destekçilerimiz


destekçilerimiz

 

 

 
ff
ff
ff
KIZILAY KOCAELİ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Adres : Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. Çağlayan İş Merk. No:1 Kat:1 Kocaeli İzmit
Telefon : 0 262 322 44 44
Fax : 0 262 322 58 47
E-mail : kocaeli.sube@kizilay.org.tr
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji