KAN BAĞIŞ KAMPANYASINA SN. VALİMİZ GÜZELOĞLU`NDAN DESTEK

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Kızılay’ın başlatmış olduğu kan kampanyasına kan bağışında bulunarak destek verdi.

 

 

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ın kan bağışı çağrısı üzerine harekete geçen Kocaeli Valisi Sn. Hasan Basri Güzeloğlu, kan kampanyasına destek verdi. Valilik binasında gerçekleştirilen kan bağış kampanyasına Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra vali yardımcıları ve personel katıldı. Kızılay’ın başlatmış olduğu kan kampanyasına destek veren Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, “Kocaeli Valilimiz bünyesinde bu yerleşkemizde bulunan tüm kurum müdürlerimiz, personelimiz, kamu çalışanlarımızın Kızılay’ımızın başlattığı kan bağışı kampanyasında gönüllü olarak, kan verme etkinliğinde biraradayız” dedi.
Kocaeli’ne kurulması planlanan Kan Merkezi hakkında bilgiler veren Vali Güzeloğlu,” Kocaelimiz için Kızılay Genel Başkanıyla değerlendirmelerde bulunacağız. Kocaeli’nin potansiyeli ve alt yapı zenginliği doğrultusunda ’Bölge Kan Merkezi’nin kurulmasının da çabasını sergileyeceğiz. Biz bu anlamda Kocaeli olarak her türlü fedekarlığı yapmaya hazır olduğumuzu belirtiyorum” diye konuştu.

Kocaeli Kızılay Şube Başkanı Dr. Cengiz İpek’in yaptığı konuşmalarında; “Sayın Valim değerli müdürlerim, kıymetli misafirler, kampanyamıza  hoş geldiniz. Ülke genelinde kan stoklarının azalması sebebiyle Genel Başkanımız Dr. Kerem Kınık Beyefendinin 2 Ocak tarihinde medya ve sosyal medyaya yaptığı açıklamaları çok şükür karşılığını bulmuştur. Bugün kan bağışı için buradayız. Valimiz öncülüğünde Kocaeli’nde kampanyaya destek başlamış bulunmaktadır. Bütün kurum ve kuruluşlar, STK’lar bu çağrıya cevap vermektedirler, teşekkür ediyoruz. Bu çalışmayı başlatan Sayın Valimize ve diğer bütün kuruluşlara, personelimize yönetim kurulu adına şükranlarımı arz ederim.”
Konuşmaların ardından Vali Güzeloğlu’nun kan bağışlayarak başlattığı destek doğrultusunda Kocaeli Valiliği’nde görevli personellerin kan bağışlarının gün boyunca devam edeceği bildirildi.

  görüşleriniz  
Web sitemiz hakkındaki görüş ...
Devamı
destekçilerimiz


destekçilerimiz

 

 

 
ff
ff
ff
KIZILAY KOCAELİ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Adres : Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. Çağlayan İş Merk. No:1 Kat:1 Kocaeli İzmit
Telefon : 0 262 322 44 44
Fax : 0 262 322 58 47
E-mail : kocaeli.sube@kizilay.org.tr
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji