PEKDEMİR İNŞAAT KAN BAĞIŞ ORGANİZASYONU

Türkiye`nin sektöründeki en köklü firmalarından biri olan Pekdemir İnşaat tarafından Kocaeli`nin yatırım değeri hızla yükselen Başiskele’de hayata geçirilen Evimiz Kocaeli Sitesi sakinleri, Kızılay’a kan bağışında bulunarak anlamlı mesajlar verdi.

İsmail Pekdemir tarafından 1944 yılında kurulan ve yarım asrı aşan bu süre içerisinde ülkemizin birçok yerinde sayısız örnek yapıya imza atan Pekdemir İnşaat’ın projelerinden Başiskele’deki Evimiz Kocaeli Sitesi’nde yaşayan sakinler örnek bir davranışa imza attı.

Başiskele Kullar mevkii Mahmutpaşa Mahallesi Karamürsel Caddesi üzerinde yapılan 936 konutluk Evimiz Kocaeli Sitesi sakinleri geçtiğimiz pazar günü Kızılay’a kan bağışında bulunmuş olup, toplam 46 ünite kan bağışı alınmıştır. Kan bağışı için site içerisine Kızılay aracı getirildi. Kızılay Kocaeli Şube Başkanımız Dr. Cengiz İpek de kan bağışı sırasında hazır bulundu.

Kan vererek bağış kartlarını alan site sakinleri, bu tür sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirterek, “Kan sürekli ihtiyaçtır. Bir gün bizim de kana ihtiyacımız olabilir. Herkesi kan vermeye davet ediyoruz” mesajını verdi. 3 aylık periyottan sonra kan verme aracının siteye tekrar gönderileceği belirtildi. 22.01.2017

  görüşleriniz  
Web sitemiz hakkındaki görüş ...
Devamı
destekçilerimiz


destekçilerimiz

 

 

 
ff
ff
ff
KIZILAY KOCAELİ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Adres : Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. Çağlayan İş Merk. No:1 Kat:1 Kocaeli İzmit
Telefon : 0 262 322 44 44
Fax : 0 262 322 58 47
E-mail : kocaeli.sube@kizilay.org.tr
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji