Türk Kızılay Kocaeli şubesi, İlçe Sağlık Müdürü Aksoy`u ziyaret etti

Türk Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Dr. Cengiz İpek, İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. Nazif Aksoy’u ziyaret etti,yeni görevinde başarılar diledi.

 
Türk Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Dr. Cengiz İpek, İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. Nazif Aksoy’u ziyaret etti,yeni görevinde başarılar diledi. 
 
Başkan Yardımcısı İbrahim Pay ile birlikte ilçe Sağlık Müdürü Aksoy`a konuk olan Türk Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Cengiz İpek,150. yılını idrak ettiğimiz Türk Kızılay’ın yurt içinin yanı sıra dünyanın dört bir yanında mazlumlara el uzatan önemli bir yardım kuruluşu olduğunu halkımızın da bu bilinçle maddi ve manevi yardımlarını esirgememesi gerektiğini söyledi. 
İpek, Kızılay´ın ülke genelinde başlattığı Endenozya`ya yardım kampanyası ile ilgili Aksoy’dan destek istedi.İpek sözlerinin devamında 
``Bu acıya merhem olmak için herkesi gücü nispetinde bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz.Tüm GSM operatörleri üzerinden 2868`e 
“ENDONEZYA” yazıp mesaj (SMS) yollayarak da 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. "dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçe Sağlık Müdürü Aksoy ise Türk Kızılayı’nın 150 yıllık geçmişi ile köklü bir kuruluş olduğunu ve Kızılay’ın toplumda çok büyük bir yerinin ve anlamının olduğunu ifade etti. 
Türk Kızılayı’nın gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yaptığı çalışma ve faaliyetlerle büyük bir takdir topladığını belirten Aksoy, Kızılay Şube Başkanı İpek ve beraberindekilere teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.
 
Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.
 

  görüşleriniz  
Web sitemiz hakkındaki görüş ...
Devamı
destekçilerimiz


destekçilerimiz

 

 

 
ff
ff
ff
KIZILAY KOCAELİ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Adres : Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. Çağlayan İş Merk. No:1 Kat:1 Kocaeli İzmit
Telefon : 0 262 322 44 44
Fax : 0 262 322 58 47
E-mail : kocaeli.sube@kizilay.org.tr
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji