2018 Kartepe Zirvesi Sona erdi.

Türk Kızılay katılımıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Kartepe Zirvesi, 26-28 Ekim tarihlerinde  The Green Park Kartepe Otel`de gerçekleştirildi

 Yurt içinden 62, yurt dışından 31 üniversiteden akademisyenin küresel bir sorun haline gelen göç ve mültecilik konusunda görüş ve düşüncelerini dile getireceği  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nce "Göç, Mültecilik ve İnsanlık" temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Kartepe Zirvesi, 26-28 Ekim tarihlerinde  The Green Park Kartepe Otel`de gerçekleştirildi.

Üç gün süren ve 30 ülkeden 360 bilim, medya ve siyaset insanı ile AB ve Birleşmiş Milletler’e bağlı kurumların temsilcilerinin katıldığı zirvede düzenlenen 2 çalıştay, 44 panel, 9 vak`a kritik ve 12 akademik panelde, göç, mültecilik ve insanlık, bütün boyutlarıyla ele alındı.
Kızılay Genel Müdürümüz Dr. İbrahim Altan`ın, Göç, Mültecilik ve İnsanlık temalı İnsani Yardım Kavramı ve Uygulamalar oturumuna katıldıgı, Üç gün boyunca göç olgusunun farklı boyutlarıyla değerlendirildiği kartepezirvesi sona erdi.

Zirvenin deklarasyonu 29 Kasım`da açıklanacak

  görüşleriniz  
Web sitemiz hakkındaki görüş ...
Devamı
destekçilerimiz


destekçilerimiz

 

 

 
ff
ff
ff
KIZILAY KOCAELİ ŞUBE BAŞKANLIĞI
Adres : Kemalpaşa Mah. Eski Postane Sok. Çağlayan İş Merk. No:1 Kat:1 Kocaeli İzmit
Telefon : 0 262 322 44 44
Fax : 0 262 322 58 47
E-mail : kocaeli.sube@kizilay.org.tr
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji